Ettevalmistused plaatimistöödeks

Plaaditud pind kaitseb seina ja põrandat niiskuskahjude eest ning määrdumise eest. Kõige sagedamini tehakse plaatimistööd vannitoas, aurusaunades ja köögis. Plaatidega on võimalik katta nii seinad kui põrand, kaitstes ruumi maksimaalselt niiskuskahjude eest.

lammutus

Lammutustööd ja ettevalmistus

Aluspinna juures on kõige olulisem aspekt selle nakkuvus plaatimisseguga. Selleks on vajalik muuta pind karedaks ning veenduda pinna kvaliteedis – ei tohi olla lõtke, pragusid ning parima tulemuse saavutamiseks peaks sein ja põrand olema võimalikult sirged.
Küsi hinnapakkumist
plaatimine

Seina ja põranda plaatimine

Plaatimisel on kõige olulisem teise rea ladumine, millest plaatimist alustatakse. Esimesele reale paigutatakse juhtlaud ning plaaditakse kõige viimasena. Plaatide ladumisel on oluline jälgida plaatide loodi seadmist.
Küsi hinnapakkumist
viimistlus

Viimistlustööd

Üldlevinud pindadest pahteldatakse kas kivipindasid, betoonelemendi- või kipsplaadi pindasid. Enne pahteldust tuleb pinnad puhastada ja kanda pinnale tolmutõke. Õigeid ja kvaliteetseid pahtleid kasutades saate soovitud ja kvaliteetse tulemuse pikaks ajaks.
Küsi hinnapakkumist
vuukimine

Muud ehitustööd

Teostame ka erinevaid ehitustöid nagu karkassi paigaldus, kipsitööd, vuukimine ja kõiksugune puhastus. Küsi meie käest pakkumist.
Küsi hinnapakkumist

Kes me oleme ja millega tegeleme

Meie peamiseks tegevuseks on plaatimistööd ning sinna kuuluvad pindade ettevalmistamine. Töid teostades tagame parima kvaliteedi ning anname oma töödele 2 aastase garantii. Kõik materjalid mida ehituseks kasutame lepime kokku Kliendiga.

Tänu kogemusele kindlustusjuhtumite taastamisel, on meil eriti suur kokkupuude just saunade ja vannitubadega. Märgruumide puhul eelistame kindlasti teha algusest peale kogu töö ise, et saaksime oma tööle ka muretu südamega garantii anda.
0
Aastat kogemust
0
+
Vannituba tehtud
0
+
Riiki

Kuidas soovi korral edasi?

01.

Võtke ühendust

Kirjutage või helistage meile ja räägime lähemalt, saame tuttavaks ja konsulteerime seoses teie projektiga.

02.

Kirjeldage ruumi

Saatke pilte oma vannitoast ja kirjeldage oma töösoove, leiame teie jaoks sobivad lahendused ja töögraafiku.

03.

Tuleme tutvuma

Tuleme koha peale objektiga tutvuma ja seejärel teeme arvutused. Alles pärast seda saame teha konkreetse hinnapakkumise.

04.

Ütleme hinna

Teeme teile hinnapakkumise ja võimalik on töötada ka tunnipõhiliselt. Kui Teile meie hind sobib, siis saame alustada töödega.

Küsi hinnapakkumist

Olenevalt töömahust ja objektist, tulenevad hinnad kas tunnitariifi järgi või teeme Teile konkreetse fikseeritud maksumusega hinna.

Selleks, et saaksime Teile öelda fikseeritud hinna, peame esmalt tulema tutvuma teie objektiga ja tegema arvutused, sellest tulenevalt teeme teile konkreetse hinnapakkumise kindlale tööle. Alati on võimalus teha tööd ka tunnipõhiliselt.

Küsi pakkumist!clear

Meie tehtud tööd

Kontaktandmed

TILETECH OÜ

Registrikood: 12662114

Konto nr:

Aadress

Pärnumaa, Häädemeeste,

Kevade tn 1-1, 86001

Tööajad

Esmaspäevast Reedeni

kella 8st – 20ni

Telefon

+358 46 9416071‬‬

E-mail

info@tiletech.ee